KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15417014

nr 1541 7014

Akvarell

Karl Helbeg, Landskap. Signerad, daterad 1939. Akvarell, bildmått: 60x47 cm, yttermått inklusive ram: 79x67 cm

måndag 22 maj 2023
kl 19:20:26